ul. Galla 4/6 Kraków i ul. Józefa Piłsudskiego 28/2 Kraków +48 737 164 947

Lekcje gry na gitarze - GeniusFORGE

    Jesteś tutaj:
  • Start
  • Lekcje gry na gitarze

Nazywam się Mateusz i mam 26 lat. W wieku 11 lat zacząłem uczyć się grać na gitarze. Cztery lata temu zacząłem nauczać gry na gitarze jako prywatny nauczyciel. W międzyczasie prowadziłem warsztaty na temat muzyki i instrumentów w szkole podstawowej oraz byłem opiekunem – wolontariuszem na półkoloniach dla dzieci.
W liceum założyłem i prowadziłem zespół rockowy, w którym grałem na gitarze i pisałem własne utwory. Zespół odnosił lokalny sukces – byliśmy zapraszani na różne wydarzenia i festiwale. Obecnie zajmuję się produkcją muzyki – prowadzę „Studio Kiki. Jest to bardzo świeży projekt, lecz zaczyna powoli nabierać kształtów.

Lekcje indywidualne: 

Będę skupiał się na tym, czego uczeń oczekuje ode mnie. Spróbujemy postawić własne cele w zakresie nauki gry na gitarze i do nich dążyć powoli, ale wytrwale. Będę stawiał na to, żeby uczeń wykształcił własny gust muzyczny i znalazł swoją własną drogę w przygodzie z gitarą.
Będziemy starać się podsycać ciekawość i pasję do muzyki, zamiast tłamsić ją nudnymi i repetytywnymi ćwiczeniami.

Lekcje grupowe: 

Będziemy podążać według pewnej wytyczonego planu, uczyć się podstaw i różnych technik gry na gitarze. Będziemy ćwiczyli granie w grupie, a także solo. Poznamy różne gatunki muzyczne, tak by każdy mógł określić kierunek w którym chciałby, żeby poszła jego przygoda z graniem na gitarze. Sala ćwiczeń będzie bezpiecznym miejscem, gdzie stres nie ma wstępu. Nie będę używał ocen ani punktów, postępów każdego z uczniów będę doglądał indywidualnie, tak by każdy mógł rozwijać się w swoim tempie.

GENIUS FORGE

Warsztaty / inne

Informacje dodatkowe