ul. Galla 4/6 Kraków i ul. Józefa Piłsudskiego 28/2 Kraków +48 737 164 947

Warsztaty artystyczne z elementami arteterapii z Panią Żani - GeniusFORGE

    Jesteś tutaj:
  • Start
  • Warsztaty artystyczne z elementami arteterapii z Panią Żani

Żaneta Łabudzka-Grzesiuk: wokalistka, aktorka, absolwentka kulturoznawstwa. Szerszej publiczności dała się poznać przez udział w programach muzycznych („The Voice of Poland”, X- Factor”), serialach fabularnych m.in.: („Lekarze”, „Druga szansa” ) filmie „Żużel”.  W tym roku Żaneta zadebiutuje na ekranach kin, w filmie „Sny pełne dymu” reż. Doroty Kędzierzawskiej, u boku Krzysztofa Globisza.

Żaneta Łabudzka – Grzesiuk dla większości po prostu

Żani! Miłośniczka drzemek, dzieciaków (ich energii i

fantazji), aranżacji wnętrz, mody vintage, zwierząt,

oraz przełamywania barier nieprzełamywalnych!

Uwielbiam dzieciaki! Mam z nimi kontakt od kiedy pamiętam. Opiekowałam się moja siostrą, byłam ciotką wszelkich napotkanych smyków, a teraz jestem mamą 🙂 Przez lata nabrałam doświadczenia i stworzyłam wiele autorskich pomysłów! Występowałam na wielu różnych scenach, ale to spektakle dla najmłodszej publiczności utwierdziły mnie w przekonaniu, że jestem dla nich stworzona.

I BANG wpadłam na pomysł, że poprowadzę dziecięce warsztaty, jakich nigdy nie mieli . Tym cudnym istotom chcę dać coś najlepszego, coś czego nie da się kupić, coś czego jest niestety coraz mniej na tej planecie. Chcę im dać piękny prezent! Mowa o wyobraźni! Zabiorę wasze dzieciaki na najpiękniejszą wycieczkę świata! Kolorową, pełną czarów, pięknych dźwięków, kolorów, zapachów i jeszcze czegoś więcej … chcę zabrać ich do świata gdzie nie ma granic, gdzie nie trzeba paszportów, pieniędzy, wystarczy tylko być. Do miejsca w którym wszystko jest możliwe. Zabieram je do świata wyobraźni. Obecnie tak rzadko zdarza się nam tam bywać! A to jest najcudowniejsze miejsce na świecie.

Trochę muzyki, trochę teatru, trochę energii i mamy to!

Na zajęciach będziemy wykorzystywali kolorowe bum bum rurki.

Dzięki nim rozwiniemy ekspresję muzyczno-ruchową i wyobraźnie.

Celem zajęć jest wprowadzenie do świata emocji oraz poruszenie wyobraźni małego człowieka, poprzez zabawę, teatr, ruch, śpiew, etiudy i wspólne muzykowanie.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat

Koszt warsztatów to tylko 100 zł za 90 min 

 

GENIUS FORGE