ul. Galla 4/6 Kraków i ul. Józefa Piłsudskiego 28/2 Kraków +48 737 164 947

Team - GeniusFORGE

Our Expert Member

Rorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Our Expert Member

Rorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Bartosz Maciejewski

Jestem założycielem i dyrektorem naszej szkoły. Od zawsze marzyłem o miejscu, gdzie edukacja łączy się z pasją, a każdy uczeń czuje się wyjątkowo.Moje wykształcenie obejmuje fizykę medyczną na AGH oraz ekonomię na UEK, co łączy moje pasje naukowe i biznesowe.

Te dwie dziedziny nauczyły mnie patrzeć na świat z różnych perspektyw i połączyły moje zainteresowania nauką i biznesem.Od 2014 roku moją pasją jest dzielenie się wiedzą, prowadząc zajęcia korepetytorskie z matematyki i fizyki. Ucząc, staram się przekazać uczniom nie tylko wiedzę, ale i moją pasję do nauki, co jest moim zdaniem kluczem do prawdziwego zrozumienia tych przedmiotów. W nauczaniu stawiam na indywidualne podejście do każdego ucznia, wierząc, że to klucz do sukcesu..

Julia Zabrzyńska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku biologia z uprawnieniami pedagogicznymi. Posiadam pięcioletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i przygotowywaniu uczniów do egzaminów. Na co dzień pracuję w renomowanej szkole średniej. Moi uczniowie osiągają wyższe wyniki z egzaminu maturalnego w porównaniu z innymi uczniami.

Przez 4 lata prężnie działałam jako wolontariusz i lider zespołu wolontariuszy w Fundacji Uniwersytet Dzieci związanej z edukacją nieformalną. Podczas tej współpracy miałam kontakt z licznymi ekspertami i naukowcami z dziedziny biologii. Poza biologią moją pasją jest taniec historyczny, podróże w najróżniejsze zakątki Polski i Europy, chodzenie po górach oraz malarstwo, w którym się zakochałam niespełna dwa lata temu. Od bieżącego roku planuję rozwijać się na studiach podyplomowych z historii.